Domina Hotels & Resorts alustab 4- ja 5tärni hotellide frantsiisiäri

03. aprill 2001, 15:47

Balti riikide suurima kinnisvaraarendusfirma Pro Kapital Itaalias, Egiptuses ja Aafrikas turismi vallas tegutsev tütarfirma Domina Vacanze asutas uue hotellifirma Domina Hotels Resorts, mis hakkab tegelema nelja- ja viietärni hotellide frantsiisiäriga, teatas Aare Jaanus, kes on ASi Domina Management juhataja.

Praeguseks koondab Domina Hotels Resorts hotelle Itaalias, Egiptuses, Keenias ja Eestis. Lähitulevikus lisandub ketti veel kuus hotelli - Domina City Tallinnas Vanaposti tänaval, Domina Plaza Luxury Apartments Vilniuses Didzioji tänaval ja aasta lõpus 30 toaga neljatärnihotell Veneetsias, 120 toaga neljatärnihotell Ponte di Legno Milaanos, 80 toaga Miraggio Sharm El Sheikhis Egiptuses ja 92 toaga Paris, mis asub Pariisis.

Domina Hotels Resorts tegevdirektoriks on määratud aastaid hotelliäris töötanud Paolo Argilli. Kogu kontserni turismi- ja puhkekinnisvara arendust jääb koordineerima Domina Vacanze, mille hotellidivisjoni juhi ja Domina Hotels Resorts presidendina jätkab Vincenzo Presti.

Domina ketti Baltikumis kuuluvaid hotelle juhib ja haldab firma Domina Management, mis hetkel juhib Ilmarine Residence"i. Arendusprojektidest on praegu Tallinnas alustatud Raekoja platsil asuva endise Jegorovi kinnistu hoonetekompleksi rekonstrueerimistöid, et 2002. aasta kevadeks valmis ehitada Domina Luxury Apartments kaubamärgi all avatav Tallinna eksklusiivseim elumaja. Domina Luxury Apartments"i kontseptsiooni kohaselt on kortereid võimalik rentida nii üheks ööks kui ka piiramatu pikkusega perioodiks. Hoone kuulub välisinvestorite osaühingule Vegacorp, kes renoveerib selle täielikult. Domina Management hakkab hoones kortereid haldama ja rendile andma management-lepingu alusel.

Domina Management hakkab haldama ka Tallinnas Vana-Posti 13 asuvas hoones 2001. aasta augustis avatavat Domina City hotelli. Hotellis saab olema 68 tuba üldpinnaga 3000 ruutmeetrit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing