Internetipanga kasutajad saaksid riigile säästa miljon krooni

05. aprill 2001, 10:25

Riik säästab miljon krooni kui kõik Hansapanga ja Ühispanga internetipanga kliendid kinnitavad kümne päeva jooksul e-Maksuametis, et nad ei soovi Sotsiaalkindlustusameti teatise kirjalikku väljastamist. Sotsiaalkindlustusamet ei väljasta teatist posti teel neile, kes 15. aprilliks on e-Maksuametis märkinud, et ei soovi kirjalikku teatist saada.

?Üheskoos hoiame sel moel kokku miljon krooni riigi raha,? tõdes Sotsiaalkindlustusameti peadirektori asetäitja Indrek Kressa. Ühe teatise kirjaliku väljastamise hind on tema sõnul neli krooni. Hansapangal ja Ühispangal on kokku veerand miljonit internetipanga klienti.

Hansapanga ja Ühispanga internetipanga kliendid saavad kuni 15. aprillini kinnitada e-Maksuametis oma soovi loobuda sotsiaalmaksu teatise posti teel väljastamisest. ?Järgmisel hommikul lööme nimekirja lukku ja anname Sotsiaalkindlustusametile, et nad saaksid hakata teatisi väljastama,? kommenteeris Maksuameti peadirektori asetäitja Aare Lapõnin. E-Maksuametis on klientidel jätkuvalt võimalik vaadata Sotsiaalkindlustusameti teatist pensionikindlustuse registrisse kantud sotsiaalmaksu kohta ka pärast 15. aprilli.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing