Priit Vilba süüdistab FC Florat

05. aprill 2001, 12:00

Tallinna abilinnapea Priit Vilba süüdistab oma avalduses jalgpalliklubi FC Flora tegematajätmistes ja Lilleküla jalgpallistaadioni ehituse venimises.

Vilba asemel volitas Tallinna linnavalitsus eile staadioni rajamisega tegelema kommunaalameti ning seda ametit kureeriva abilinnapea Valentin Strukovi, et tagada selle õigeaegne valmimine. Täna saatis Vilba laiali avalduse, kus kirjutab, et linnavalitsuses on tekitanud suurt muret töö takerdumine hoonestaja - FC Flora, kasutataval kinnistul, tingituna vaidlustest juriidilistes üksikasjades ning linna osaluse asjus staadioniprojektis.

'Kahjuks pole ka hoonestaja seni ilmutanud korrektsust asjaajamisel linnaga. Loodame, et FC Flora projektijuhtimise professionaalsus aja jooksul täiustub,' teatab Vilba. 'FC Flora ja tema presidendi Aivar Pohlaku initsiatiiv staadioni rajamiseks on igati tervitatav, ometi ei tohi linnavalitsus ega Säästva Arengu ja Planeerimise Amet ühelgi juhul seadustest mööda minna,' selgitab Vilba oma seisukohta.

'Tahame loota, et ei teki olukorda, kus Eesti ja Hollandi jalgpallimeeskondade kohtumine 2. juunil toimub FC Flora enda tegematajätmiste tõttu Tallinna asemel mõnes teises linnas ja teises riigis,' seisab avlduse lõpus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing