Luksusautode seriavarguses kahtlustatavad võeti kinni

09. aprill 2001, 08:40

Politsei autojälitusgrupi töötajad vahistasid kaks noormeest, kes võivad olla seotud seitsme uue Audi vargusega Tallinnas, kirjutab SL Õhtuleht.

Esialgu on politseil 22aastast Georgit ja temast viis aastat vanemat Vitalit alust süüdistada ühe Audi A6 varguses Tallinna kesklinnas.

Tänavu aasta algusest saati on aga pealinnas ärandatud seitse kuni kolme aasta vanust Audi A4, A6 ja A8, mistõttu Tallinna kriminaalpolitsei autojälitusgrupi komissari Jevgeni Grit?ai sõnul ei ole välistatud, et samad noormehed võivad nendegi vargustega seotud olla.

Politsei andmeil oli noormeeste tegutsemisskeem järgmine: üks passis tund aega autosid ja kui varastatav oli valitud, kulus teisel selle lahtimuukimiseks, käivitamiseks ja lahkumiseks umbes kolm minutit. Kui üks võõra autoga minema sõitis, jäi teine veel mõneks minutiks kohale ja vaatas, kas keegi äraaetud autot ei jälita.

Mõnisada tuhat krooni maksvaist varastatud Audidest on politsei üles leidnud kaks. Nende hulgas pole olümpiavõitja Erki Noole kasutuses olnud Audi A6, mis varastati tänavu veebruaris.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing