Pressikonverents Voogiga vol.10

12. aprill 2001, 13:37

Hr. Voog, kas Teie kui ametniku arvates on olemasolev koalitsioon Tallinna Linnavalitsuses ohus? Aga sama küsimus Teie, kui kodaniku seisukohalt? Kas ja Kuidas Te loodate olukorda parandada ja stabiliseerida?

Rein Voog:
Erakondade tasemel ei näe ma ohtu. Inimeste tasemel on probleeme, kuid koalitsiooni ei moodusta inimesed vaid erakonnad. Sellisel arvamusel olen ma nii ametniku kui inimesena.


Mitu elavat inimest Reformierakonnas on?
Teie Vastus?

Rein Voog:
1860.

Kas olete oma autost nüüd tõeti loobunud ja miks te seda kohe ei otsustanud, ehk võtta väiksemat? Ja palju Teie palk on?
Ma ei küsi seda kurjusest aga ma lihtsalt ei usu ajalehti - ja tahaks otse infot saada.


Rein Voog:
Auto on väiksema ja odavama vastu välja vahetatud. Otsus sai vastu võetud kiiresti, kuid asja vormistamine võttis lihtsalt aega.
Riigikogu liikmena on mu palk neli Eesti keskmist, mis kõigub küllaltki suures ulatuses. Linnavolikogu esimehena saan hüvitist pool linnapea palgast ehk 14 750 krooni, seda 11 kuud aastas. Sellest rahast lähevad maha maksud.

Tere!
Tahaksin küsida Teilt kas see Jüri Mõis ikka on normaalne inimene. Sest mina muretsen nende juttude pärast, kus kogu aeg ta tahab oma palka tõsta ja ei saa. Siis äkki ta kasutab linna asju oma huvides (töötelefon ja muu). Mida Teie arvate, härra Rein Voog?


Rein Voog:
Ma väga vabandan, aga ma ei ole psühhiaater.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing