Vilba vastab Delfis vol.9

12. aprill 2001, 14:45

Teie vastutusalas linnavalitsuses on üles kerkinud palju teravaid probleeme ning Teile on esitatud palju erinevaid süüdistusi. Kas Te ise oma kohast loobuda ei kavatse?

Vilba:
Poliitikas rünnatakse üksteist nii teravalt siis, kui keegi on kellelgi tee peal ees või kui takistab kellegi huvide realiseerimist. Tänases linnavalitsuses võib teravaid probleeme leida absoluutselt iga abilinnapea valdkonnast. Rünnatakse aga ühte.
Loomulikult on ka minu, nagu kõigi ülejäänud abilinnapeade töövaldkonnas pooleteise aastaga kerkinud esile probleeme ja kõik ei ole sujunud nii kiiresti ja ladusalt, kui soovin. Aga ainus põhjus loobumiseks oleks see, kui mul ei lastaks enam linlaste jaoks olulisi projekte realiseerida.


Hr. Vilba, kuidas hindate oma tegevust viimase 1 kuu jooksul? Kas te ei arva et olete käitunud poliitikule sobimatult? Nimelt seoses vibraatori ja nüüdse konsultatsiooni skandaaliga? Ja mis te arvate, miks teid jälitab ühest linnavalitsuse koosseisust teise korruptsioonihõng?

Vilba:
Inimlikult ei ole see olnud minu parim kuu. Oma kuuaja taguse tasakaalutu käitumise eest olen ajakirjaniku ees vabandanud ja konsultatsioonide alane laim saab lahenduse kohtus.
Millele tugineb teie viimane küsimus, see jääb
mulle segaseks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing