Ühispank meelitab uue kaardiga haridustöötajaid Hansast üle tulema

17. aprill 2001, 08:00

Eesti Ühispank asub järgmisel nädalal maailmas ainulaadse kaarditootega Hansapangalt haridustöötajaist kliente üle meelitama, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Ühispangal on massiivne turuhõivamise plaan saada kahe aasta jooksul kogu perspektiivne haridussektor endale,? kinnitas Ühispanga PR ja marketingidivisjoni direktori asetäitja Karl Multer. ?Tahame haridustöötajatest klientide arvu kahekordistada, see saab toimuda eeskätt Hansapanga arvel.?

Ühispank toob järgmise nädala algusest turule ITIC Teacher Eurocardi haridussfääriga seotud inimestele, millega kaetakse ära kogu sektor. ?Pangakaarti on liidetud õpetaja või õppejõu staatust tõendav dokument ning pangakaart, mis on ühtaegu nii deebet- kui krediitkaart, mis võimaldab kahe kuu netopalga ulatuses miinusesse minna,? rääkis Multer, kes on üks idee autoritest.

Tegemist on juba kolmanda mitme funktsiooniga kaardiga. Õpilaspiletit ja pangakaarti ning üliõpilaspiletit ning pangakaarti ühendavad tooted on Ühispangal olemas.

Hinnanguliselt on Ühispanga turuosa haridustöötajate seas hetkel umbes 50 protsenti.

ITIC Teacher Eurocardi omanikuks võivad saada haridusministeeriumi koolitusloaga haridusasutustes pedagoogilise töö tegijad tingimusel, et nad annavad vähemalt 18 akadeemilist tundi nädalas või töötavad täiskoormusega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing