TOP läheb uuesti müüki kuu aja pärast

19. aprill 2001, 09:23

Tallinna Purjespordikeskuse maa peaks katastrisse kantud saama maikuu keskpaigaks ja seejärel kuulutab riik välja uue erastamise.

Spordikeskuse erastamiseks juhatuse nõunikuna tööle võetud Erik Pallase ütles, et loodab objekti müügiga ühele poole saada veel sel aastal. Eelmine erastamine ebaõnnestus tema hinnnagul seetõttu, et maaküsimus oli lahendamata.

Tallinna linnavalitsus on oma otsuse TOPi aluse ja selle juurde kuuluva maa kinnistamiseks teinud ning praegu kõib selle katastrisse kandmine, mis loodetakse lõpetada järgmise kuu keskpaigaks. Seejärel kuulutatakse välja uus enampakkumine.

Pallase sõnul kaalutakse praegu TOPi erastamise korraldajana ka teisi variante peale Erastamisagentuuri, kuid ta ei soovinud neist esialgu pikemalt rääkida. 'Müügi edukuse tagamiseks tuleb leida parim viis,' märkis ta.

Eile õhtul koos istunud TOPi nõukogu kinnitas 2000. aasta aruande ja kuulas juhatuse ettekannet selle aasta esimese kolme kuu tulmustest. Pallase sõnul on seni kõik läinud plaanide kohaselt.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing