Bussifirma Liikori läheb mai algul Rootsi firmale

23. aprill 2001, 09:15

Rootsi transpordifirma Connex Transport AB esindajad on Tartu linnavalitsusele lubanud tulla Tartu bussiettevõtte Liikor ostu-müügilepingule alla kirjutama 2. mail, kirjutab Tartu Postimees.

Läinud neljapäeval otsustas linnavolikogu anda linnavalitsusele õiguse müüa ASi Liikor aktsiad otsustuskorras Connex Transport AB-le, sest mullu suvel korraldatud enampakkumisel ei soovinud Liikori aktsiaid keegi 20 miljoni krooni eest osta. Hiljem on Liikori aktsiate vastu ainsana huvi tundnud Connex.

Abilinnapea Margus Hansoni sõnul on linnavalitsus Connexile öelnud, et linn paigaldab paari aasta jooksul 60 uut bussiootepaviljoni. Samas ei osanud Hanson öelda, kui palju võiks see linnale maksma minna.

Connex Transport AB Kesk-Euroopa äriarendusosakonna juhataja Charles Michael Fagnon sõnas Tartu Postimehele, et Connexil on väga hea meel, et Tartu linnavalitsus on valinud just nende firma sobivaks Liikori erastajaks.

Fagnon ei soostunud ütlema, millal ostu-müügilepingu allakirjutamiseni võiks jõuda, sest tema väitel on see alles läbirääkimiste teema. ?Oleme kindlad, et leping saab sõlmitud nii ruttu kui võimalik,? märkis Fagnon siiski.

Fagnon avaldas lootust, et tänu Liikori praeguste töötajate oskustele ja Connex Transpordi kogemustele õnnestub Liikorist teha Eesti näidisbussiettevõte.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing