Homsel noorte IT-konverentsil ka parima idee konkursid

26. aprill 2001, 11:44

Homsel noortekonverentsil kuulutab teede- ja sideministeerium välja konkursi Noor Hai silmapaistvatele noortele tegijatele mobiilse interneti, IT ja telekomi valdkonnas.

?Konverentsi eesmärk on julgustada kooliõpilasi ja tudengeid välja mõtlema ning ellu rakendama erinevaid ideid uutest toodetest ja teenustest, mis neile endile ning teistele noortele huvitavad ja vajalikud tunduvad,? ütles Ericsson Eesti juht Veiko Sepp.

?Sarnaselt ärisektorile tahame mobiilside uute rakenduste teemal inspireerida ka koolinoori, sest mobiilinterneti võimaluste ärakasutamine sõltub just inimeste mõttelennust ja tegutsemisjulgusest,? rääkis ta.

Konverentsi peaesinejaks on 16-aastane Hollandi koolipoiss Ben Woldring, kes asutas juba 13-aastaselt oma firma, mis praegu tegeleb erinevate IT- ja mobiilsidelahenduste arendamisega.

Konverentsil jagavad oma ideede eduka ellurakendamise kogemusi ka Pärnu noortefirma Maripuu Meedia ja Tartu tudengite ettevõte MOBI. Noored ettevõtjad selgitavad enda näite varal, et uus meedia, IT ja telekommunikatsioon pakuvad võimalusi ka värskelt koolipingist tulnud noortele.

Konverentsi korraldavad Ericsson Eesti, EMT ning teede- ja sideministeerium, üritust juhib peaministri nõunik Linnar Viik. Konverents toimub reedel Tallinnas klubis Decolté kl 12-15.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing