Tallinnas volbriööl politsei lisapatrullid

26. aprill 2001, 08:13

Tagamaks Tallinnas volbriööl korda, toob politsei linnatänavatele lisapatrulle ning linnavalitsus otsustas keelata kauplustes ja tänavamüügikohtades alkohoolsete jookide müügi juba kella 19st, kirjutab Postimees.

Tallinna politseiprefektuuri pressiesindaja Kristo Kelder ütles, et politsei paneb volbriööl linnatänavatele välja tavapärasest enam auto- ja jalgsipatrulle, koondades jõudusid eelkõige kesklinna.

Kui mullu valvas Tallinna tänavatel volbriööl korda üle 200 politseiniku, siis tänavu ei pruugi Kelderi sõnul nii palju korravalvureid väljas olla. ?Kuna ühtegi üritust iseenesest planeeritud pole, siis mingit eriolukorda politsei ei tekita,? lausus ta. ?On lihtsalt täiendav valmisolek ja igapäevasest enam patrulle.?

Tavapäraselt on politseil igal ööl kesklinnas väljas kolm patrulli. Kelderi sõnul pole politsei veel täpselt otsustanud, kui palju korravalvureid tänavusel volbriööl linnatänavatele tuleb.

Tallinna linnavalitsus kinnitas eile alkoholimüügi keelu volbriööl 19-07 kauplustele ja tänavamüügikohtadele. Baaridele ja restoranidele keeld ei laiene.

Tartus otsustati alkoholimüüki volbriööl mitte piirata.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing