Reisi Pariisi võitis Port Arturi omaniku vend

02. mai 2001, 08:34

Olukord, kus tuhandete Port Arturi sünnipäevaloosi täitnute hulgast osutus Pariisi-reisi võitjaks poe omaniku vend, sundis omanikke veel teisegi reisi välja loosima, kirjutab Pärnu Postimees.

Pärnu kaubanduskeskuse Port Arturi omanikud Kaido Kruusoja ja Viljo Vetik poetrepil toimunud loosimist ei näinud, sest viibisid koos kutsutud külalistega kaubakeskuse kohvikus. Aga juba mõni minut pärast loosimist tuli keegi Viljo Vetikule ütlema: ?Tead, su vend võitis reisi.? ?Ei ole võimalik,? pidas Vetik asja naljaks.

Kui selgus, et tuhandete kuu jooksul rohkem kui sajakroonise ostu teinud ja kupongi täitnud poekülastajate hulgast naeratas õnn Endo Vetikule, nentisid nii Viljo Vetik kui Kruusoja: kahjuks ei usu ükski inimene, et siin mingit kokkumängu polnud.

Sealsamas otsustati korraldada veel üks loosimine. Fortuunaks valiti ESS Lääne direktori Aivar Pärna nelja-aastane poeg Aivar-Eerik, kes tõmbas välja Saaremaalt pärit Kristo Tederi nime kandva kaardi. Kruusoja helistas kohe saarlasele ja soovis mehele õnne.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing