Tartu bussijaama plaan jõuab linnarahva ette

04. mai 2001, 08:10

Tartu bussijaama muudetud planeering läheb nädala pärast linlaste ette, kui volikogu toetab 10. mai istungil arengu- ja planeerimiskomisjoni üksmeelset avalikustamisotsust, kirjutab Tartu Postimees.

Arengu- ja planeerimiskomisjoni esimees Verni Loodmaa kinnitas, et Emajõe ärikeskuse teise järgu ehk bussijaama, Selveri ja parkimismaja detailplaneeringusse tehtud muudatused rahuldasid kõiki komisjoni liikmeid.

?Kui komisjon planeeringu liiklusekspertiisi tegemiseks tagasi saatis, oli küsimus eelkõige üldises liiklusskeemis ja bussijaama liiklusskeemis,? rääkis Loodmaa. ?Need probleemid on saanud ekspertiisi järel oluliselt parema lahenduse, kui oli eelmises planeeringus.?

Kui volikogu saadab detailplaneeringu 10. mail avalikule väljapanekule, saab see kõige varem kinnituse volikogu 7. juuni istungil. Seega võib ehitus alata üle kolme kuu kavandatust hiljem.

ASi Emajõe Ärikeskus juhataja Priit Sauk ütles, et kui volikogu planeeringu 7. juunil kinnitab, algab ärikeskuse teise järgu ehitus tõenäoliselt juunis ning lõpeb tuleva aasta veebruariks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing