Projektijuht Anti Selge lahkus Edelaraudteest

07. mai 2001, 08:44

Möödunud nädalal kaitsepolitseilt salakaubaveo organiseerimise süüdistuse saanud Anti Selge lahkus nädala algul Edelaraudtee projektijuhi kohalt ning jätkab edaspidi EVR Ekspressi juhatuse liikme ja peadirektorina, kirjutab Postimees.

Edelaraudtee juhi Henn Ruubeli sõnul lõpetasid nad Selgega ligi kolm kuud kestnud koostöö pooletevahelisel kokkuleppel ning lahkumise algatajaks oli tema sõnul Selge ise. 'Ju ta siis mõistis, et tekkinud olukorras ei pruugi ta kahel kohal hakkama saada,' märkis Ruubel.

Selge kinnitusel pidas ta paremaks ühest ametikohast loobuda, vältimaks võimalikke vääritimõistmisi ja kahtlustamisi. 'EVR Ekspressi juhi kohast ma aga kindlasti loobuda ei kavatse ja minu jätkamisega on nõustunud ka ettevõtte nõukogu,' märkis ta.

Selge kinnitas Postimehele, et ühtegi tõsiseltvõetavat tõendit kapol tema vastu pole. 'Nende sõnul tuginesid nad inimeste tunnistusele, kes salakaubaveo organisaatorina nimetasid mind. Tõenäoliselt on need tunnistused andnud need kinnipeetud seitse inimest, kes üritavad nüüd süüd osaliselt enda kaelast ära veeretada,' lausus Selge.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing