Noorte ettevõtluse infokeskus avab uksed

09. mai 2001, 10:43

Homme avab Kohtla-Järvel uksed esimene omalaadne noortele mõeldud ettevõtluse infokeskus, mis hakkab pakkuma konsultatsiooni ning koolitust äriprojektide ja firmade loomiseks ning ellurakendamiseks. Eesmärgiks on ettevõtliku elustiili propageerimine ning noorte julgustamine ja abistamine esimeste sammude astumisel oma äriidee elluviimisel.

Ettevõtluskeskuse loomine sai käesoleval kevadel teoks tänu erakapitali suuremahulisele kaasamisele. Keskuse toetaja on Philip Morris Eesti 500 000 krooniga käesoleval aastal, Philip Morris ja Virumaa Kolledzh loodavad arendada koostööd ka järgnevate aastate jooksul.

Keskus on juba asunud aktiivselt projekte läbi viima. Möödunud nädalavahetusel lõppes esimene projektijuhtimise koolitussari, millele järgneb praktiline tegevus suvel. Koolitusari kulmineerub visiidiga Rootsi Jönköping Business School International"i, mille käigus on osalejatel võimalus omandada ettevõtlus- ja välissuhtluse kogemusi. Keskus planeerib lähitulevikus kaardistada Ida-Virumaa ettevõtlusmaastikku, et piirkonnast huvitatutel tekiks ülevaade, milliseid ideesid on mõtet seal proovida elluviia.

Keskuse loomise ja noorte initsiatiivikuse tõstmisega loodab Virumaa Kolledzh elavdada kohalikku ettevõtluskeskkonda Ida-Virumaal ning luua noortele kohapeal soodsamaid tingimusi, et üha enam noori julgeks ja sooviks oma edasist elu siduda kodukandiga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing