Pärnu Noorteväljakule kerkivad tankla ja Säästumarket

14. mai 2001, 08:09

Pärnu Noorteväljaku pargis algas Neste automaattankla ehitus ja jaanipäevast võivad juhid seal oma auto bensiinipaaki täita, detsembrist saab sealsamas sisseoste teha Säästumarketis, kirjutab Pärnu Postimees.

OÜ Gustaf Projekti juhataja Meelis Pitk ütles, et tankla ehitusluba saadi teisipäeval ja peatöövõtja, Tallinna ehitusfirma Sanco on töödega juba algust teinud.

Jannseni tänava äärde tuleb ühe tankuriga automaatjaam. Mingit teenust jaamas ei pakuta, inimene lihtsalt tangib oma auto. Tegemist on samasuguse tanklaga, kui on Nestel Riia maanteel.

?Kui kõik laabub, saab Neste tankla jaanipäevaks valmis,? ütles Pitk. Seda kinnitas Neste Eesti ASi tegevjuht Tõnu Mõttus.

Juuni lõpuks tuleb lõpetada ka Tallinna maantee ja Jannseni tänava ristmiku ümberehitustööd selles osas, mis puudutab bensiinijaama sisse- ja väljasõitu, ja tänavamärgistus sõiduteele kanda.

Sinnasamasse Noorteväljaku parki ehitatakse Säästumarket. Kauplus peaks detsembri alguseks valmis olema.

Pitki sõnade järgi on ehitus viibinud seetõttu, et üle Eesti on avamisjärgus neli-viis Säästumarketi kauplust. Nii lükkus Pärnu investeering sügisesse.

Pitk toonitas, et ehituse käigus jäävad kõik pargipuud alles, vaid mõni põõsas kaob. Noorteväljaku taguse pargiosa kordategemine kuulub Säästumarketi ehitaja kohustuste hulka.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing