Erakonnad kasutavad ettevõtlusmessi propaganda tegemiseks

14. mai 2001, 08:21

Reedel spordihoones Virtus avatud Kesk-Eesti messil osalevad esmakordselt lisaks ettevõtetele ja muudele organisatsioonidele ka erakonnad, kirjutab Vooremaa.

'Praegusel hetkel on inimesed poliitikas pettunud, tahaksime siin seda arvamust kummutada,' selgitas Jõgeva ekslinnapea Kalev Lillo Reformierakonna eesmärke messil. 'Tulumaks võiks olla alustuseks 20 protsenti!' tutvustas sama partei Jõgeva maakonnaorganisatsiooni esimees Peep Lillemägi messi eripakkumist.

'Meile praegune valitsus meeldib - töötab meie heaks,' kommenteeris rahulolev Villu Reiljan Eestimaa Rahvaliidu messiboksis. Samas võis ka kirjutada avalduse partei liikmeks astumiseks (igale liitujale lubati tasuta Rahvaliidu särk) ning vestelda erakonna juhtidega kõigil päevapoliitilistel teemadel.

Võimalust erakonna liikmeks saada lisaks kalendritele ja teistele häälekandjatele pakkusid ka Noored Mõõdukad. Keskerakond seevastu jagas õhupalle ning omas seetõttu üht rahvarohkeimat messiboksi.

'Praegu on meil Jõgeval 100 liiget, aastaga on liikmete arv kolmekordistunud,' lootis Keskerakonna asutajaliige Villu Kõiv messi käigus parteikaaslasi veelgi juurde leida.

Messi korraldaja, Jõgevamaa Äriklubi presidendi Aivar Koka andmetel näitab messi 41 boksis end kokku 58 erinevat firmat või organisatsiooni, mis on messide ajaloo teine tulemus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing