Mõis pakub Eurovisiooniks jalgpallistaadionit

14. mai 2001, 08:08

Tallinna linnapea Jüri Mõis tunnistas, et mõtles võidust kuuldes kohe Eurovisioni lõppkontserdile ja kuulsusele, mida Tallinn saab, kirjutab SL Õhtuleht.

<pilt#JyriMois.jpg#Tallinna linnapea Jüri Mõis pakub Eurovisiooniks jalgpallistaadionit#150#226#0> ?Kas heas või väga heas mõttes, selles on küsimus,? seletas ta. Et üritus korda läheks, peaks aga poliitikud unustama erakondlikud nääklused ja poliitilised riiud.

Õnneks on linnas kohti, kus lõppkontserti võiks pidada. ?Saku suurhall ja Lilleküla jalgpallistaadion,? loetles ta. Kus täpselt, ei osanud linnapea eile öelda. ?Staadionile mahub koos murukohtadega vist 20 000-25 000 pealtvaatajat. Taanis toimus võistlus ka staadionil,? pakkus Mõis võimalusi.

Koos kahe suure objekti valmimisega saavad korda ka Pärnu ja Paldiski maantee. Vaid Tartu maantee läbimurre seisab lisaeelarveraha taga, seda hakkab aga volikogu alles arutama.

Millega linn euromehi Dave Bentonit, Tanel Padarit ja teisi premeerib, ei osanud Mõis öelda.

?Tegin just Liisa Pakostaga nalja, et mõni elamukrunt on üle,? naeris ta. ?Rääkisime sügisel, et neid võiks olümpiavõidu eest anda. Kuid ka Eurovisioni esikoht on saavutus.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing