Saku suurhall püstitab eurovisiooni ajaks maja ette suure videoekraani

15. mai 2001, 08:25

Saku suurhalli juhid plaanivad juba maja ette suure videoekraani paigutamist, et eurovisiooni lauluvõistlust saaks halli juures näha ka need, kes saali istuma ei mahu, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Sisse mahub seisukohtadega kokku umbes 8 000-10 000 inimest,? lausus ASi Rocca al Mare suurhalli juhatuse esimees Jaanus Vihand. Suurhalli juhid usuvad, et nende maja on parim koht Eestis taolise suurürituse väärikaks korraldamiseks. ?Sarnaseid halle on mujalgi Euroopas, kuid meie maja on neist vaieldamatult moodsaim.?

Nii Vihand kui projektijuht Riho Remmel ei usu, et nende rivaal Lilleküla staadion eurovisiooni korraldamiseks parem paik oleks. ?Sinna mahub küll rohkem rahvast (maksimaalselt kuni 30 000 inimest ? toim), kuid staadionile tuleks veel katus peale ehitada,? ütles Vihand. ?Samuti võib Lilleküla staadionil akustikaga probleeme tekkida.?

Mõlemad mehed toonitasid, et eurovisioon on teleshõu, kuhu polegi suurt publikut vaja. ?Taani ajas esimest korda selle nii suureks (38 000 inimest ? toim),? ütles Remmel. ?Iisraelis oli saalis alla 2000 inimese.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing