ET IP Teenused katsetab uut multimeediateenust

17. mai 2001, 12:47

Tänasel multimeediakonverentsil hotellis Olümpia esitles Eesti Telefon oma uut projekti Atlas Live, mis on kvaliteetne multimeediateenus internetikasutajatele.

Atlas Live kliendid saavad ülikiire ja garanteeritud kvaliteediga internetiühenduse vahendusel tulevikus vaadata teleprogramme, tellida videoid ja kuulata kõrgekvaliteedilist raadiot ning kasutada muid multimeediateenuseid.

Teenust kasutab praegu testgrupp, kes testib multimeediakanalit juuni lõpuni. Sügisest on oodata ka valmistoodet, mida pakutakse ADSLi kasutajatele. Selleks luuakse kasutajale garanteeritud kiirusega internetiühendus 1 Mb/s või 2Mb/s.

Alar Lutsar Eesti Telefoni IP Teenustest ütles, et Atlas Live"i kaudu saab näha hakata Eesti telekanaleid, raadiojaamu ja tellida videoid. 'Kõiki telekanaleid loomulikult keegi ei salvesta, kuid kasutaja saab näiteks tellida ettenähtud ajal vajaliku saate salvestuse ja seda hiljem ka vaadata serverist,' tutvustab Lutsar teenuse võimalikke omadusi, mis saavad kättesaadavaks ehk sügisel.

Sarnast teenust plaaniva andmesidefirma KPNQwest esindaja nimetas konverentsil Eesti Telefoni internetiülekannet üritusest pehmelt öeldes kehvaks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing