Privador on ka Prantsusmaal esindatud

18. mai 2001, 15:13

Privador kirjutas alla edasimüügilepingu Prantsuse teenusepakkujaga ALSTEC Informatique SARL, kes hakkab oma turvalahenduste koosseisus klientidele pakkuma Privadori infoturbetooteid.

Lepingu kohaselt pakub ALSTEC Prantsuse klientidele Privadori infoturbetoodete abil täielikke turvateenuseid.

'ALSTEC-i kogemused aitavad neil kindlasti meie tooteid Prantsusmaal pakutavatesse teenustesse integreerida,' ütles Privadori välismüügijuht Peeter P. Mõtsküla.

'Privadori tooted sobivad hästi väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kellele suunatud infoturbeturg kasvab jätkuvalt kogu Euroopas, sealhulgas ka Prantsusmaal,' lisas Mõtsküla.

'Klientide vajadused on meile esmatähtsad, ja lahendame need oma pakutavate toodetega,' kommenteeris ALSTEC-i juhataja Thierry Souffir. 'Privadori tooted on meie täielikku turbeteenuste peresse teretulnud laiendus, sest nad sisaldavad suurt hulka võimalusi ja tugevat krüptograafiat.'

Privador on varem sõlminud edasimüügilepingud firmadega Lätis, Belgias, Itaalias ja Saksamaal, lisaks on Privadoril hulk edasimüüjaid ka Eestis. Edasimüüjate võrgu jätkuv tugevdamine on Privadori 2001. aasta olulisimaid tegevusi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing