Viljandi teedevalitsus teeb tänavu vaid remonditöid

21. mai 2001, 08:19

Viljandi teedevalitsus ei võta tänavu maakonnas ette suuremahulisi renoveerimistöid, vaid piirdub remondiga, kirjutab Sakala.

'Tänavu maanteeameti tellimusel rohkem töid ei tehta, kui lõpetatakse möödunud aastal alustatu Sultsi?Abja-Paluoja teel. Töid teeme teedevalitsuse eelarvest ja midagi suurt meil plaanis pole,' ütles teedevalitsuse juhataja asetäitja Toomas Leppik. 'Üle hulga aja ei remondita tänavu maakonnas ka ühtegi silda.'

Ühe ettevõtmisena nimetas Leppik Mustlas Kuressaare tänava ja Kõpu?Tipu teel Iia asula vahe tolmuvabaks tegemist ning umbes 2 miljoni krooni eest on plaanis kruusatee remonti.

Juhataja asetäitja selgitas, et tänavune eelarve on eelmise aasta omast umbes kümme protsenti väiksem, teedevalitsuste peamise kuluartikli kütuse hind aga kerkib pidevalt.

Toomas Leppik arvab, et valitsuse plaanitavast laenust Põhjamaade Investeerimispangalt tänavu midagi Viljandimaale ei jõua.

'Laenulepingut pole veel sõlmitud, aga mis tahes ehitustööde riigihankekonkurss peaks juba käima. Septembris ju enam ei ehitust ei alusta,' rääkis ta. 'Eurorahaga finantseeritavate tööde konkursid toimuvad üldjuhul aeglaselt.'
Võimaliku lõiguna, millele võib programmide kaudu raha saada, nimetas Leppik Parika raba vahelist Põltsamaa maantee osa.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing