Laar palus Mõisal eravestluses tagasi astuda

22. mai 2001, 08:09

Neljasilmavestlusel peaminister Mart Laari ja Tallinna linnapea Jüri Mõisa vahel on peaminister väidetavalt palunud Mõisal ise linnapea kohast loobuda, kirjutab Eesti Päevaleht.

Mitme Isamaaliidu liikme sõnul on Jüri Mõis ja Mart Laar kohtunud viimasel ajal omavahel vähemalt paar korda ning väidetavalt oli viimati lahkumisest juttu enne 12. mail toimunud Isamaaliidu Tallinna piirkonna üldkoosolekut.

?Laar oli kohtumisel palunud Mõisalt tagasi astuda, kuid Jüri Mõis ei nõustunud sellega,? rääkis anonüümseks jääda soovinud Isamaaliidu liige.

Peaminister Laari nõuniku Anne Osvelti sõnul on toimunud korduvalt neljasilmakohtumisi Laari ja Mõisa vahel. ?Need on kahe inimese vahelised vestlused ja ei oska öelda, mida nad seal arutavad.?

Ka linnapea Jüri Mõis kinnitas, et viimasel ajal pole Laariga sellist juttu olnud. ?Üldse on mul hetkel palju tähtsamaid asju ajada,? ütles Mõis.

Täna kohtub puhkusel viibiva Mõisaga president Lennart Meri. Presidendi pressinõuniku Epp Alatalu sõnul on tegemist tavalise töise kohtumisega, mille käigus saavad mõlemad pooled mõtteid vahetada.

?President Meri kohtub väga paljude inimestega,? märkis Alatalu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing