Bill Gates usub nõudlusesse tehnoloogia järele ka tuleval aastakümnel

24. mai 2001, 16:23

Väljaspool internetifirmasid ja telekommunikatsioonisektorit usume me päris head kulutamist, ütles Microsofti juht Bill Gates uudistekonverentsil tarkvaragigandi peakorteris.

Nõudlus tehnoloogia järele jätkub ka tuleval aastakümnel, sõnas ta.

Möödunud aastal näisid kõrgtehnoloogia kogukonnas asjad minevat hästi, kuid praegusel langevate kasumite, internetifirmade pankrottide ja arvukate töötajate vallandamiste juures on äriliidrid Microsofti poolt korraldataval viiendal firmajuhtide tippkohtumisel optimistlikud.

'Ma räägin optimistlikult väljavaadetest,' ütles Gates 140 tippjuhi ees esinedes.

Tarkvaraprogrammid, mis ühendavad arvuteid, telefone ja muid kommunikatsiooniseadmeid muudavad teid, kuidas äri tehakse ja toovad arengut meelelahutuses ja produktiivsuses, lisas Gates.

Ta rõhutas pika-ajaliste investeeringute tähtsust sülearvutitesse ja muudesse seadmetesse, mis lubavad digitaalseid nõupidamisi ja ligipääsu andmetele.

Lairiba ühenduskiirus jääb tema kinnitusel aeglaseks internetiühenduseks. Seoses sellega ja lairiba kõrge hinnaga ütles Gates, et ootab paljude inimeste poolt telefoni kasutamise jätkamist lähiaastatel pääsemaks internetti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing