Vutipileti hind kerkib taevasse

25. mai 2001, 07:58

Esimesel müügipäeval kuue tunniga ära ostetud Eesti-Hollandi jalgpallimat?i piletite hind on mustal turul tõusnud juba poole võrra ning FC Flora presidendi Aivar Pohlaku hinnangul kerkivad hinnad 2. juunil toimuva mängu eel üle tuhande krooni, kirjutab Eesti Päevaleht.

Nädal tagasi 250 krooni maksnud pileteid pakuvad lehekuulutused nüüd hinnaskaalas 500-1000 krooni. Peamiselt on piletid müügil paarikaupa, suuremat hulka korraga osta ei õnnestu.

Tartlane Imre Pirk oli eile õhtuks maha müünud kaks piletit, kumbki 500 krooni. ?Möödunud nädalal proovisin 650ga müüki panna, aga nii kallilt keegi ei ostnud, viissada on juba väga hästi saadud,? rääkis ta.

Tartus oli möll piletisabas tunduvalt väiksem kui Tallinnas. ?Tund aega seisin sabas, väga rahulik oli. Otsin endale ka piletid ja nüüd olen müügilt selle summa juba tagasi teeninud,? lausus Pirk.

FC Flora president Aivar Pohlak ennustas, et vahetult enne mängu võivad piletihinnad 1500 kroonini tõusta. ??oti ja Portugali mat?ide eel maksid piletid 2500 krooni, aga siis oli spekulante ja staadionikohti vähem,? ütles ta, ?Praegu hoiab hinda madalal spekulantide suur arv, aga Hollandi koondis on jällegi väga eriline ja seetõttu on tung piletitele väga suur. Tore vaadata ei ole spekuleerimist mingil juhul.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing