Nõmmekad said odava sauna

25. mai 2001, 08:48

Nõmme sotsiaalmajas avas eile uksed Tallinna odavaim üldkasutatav saun, kus tavapilet leilimõnude nautimiseks maksab 25 krooni ning pensionäride ja laste sooduspilet kümme krooni, kirjutab Postimees.

Nõmme linnaosavanema Urmas Paeti sõnul on vanematel inimestel ja paljulapselistel peredel saunaskäimine sagedasti liialt kulukas, mistõttu linnaosa otsustaski uue sauna avada ja pakkuda soodsaid hindasid.

Sotsiaalmaja (Pihlaka 12) keldrikorrusel asuv saun on avatud esmaspäevast neljapäevani kella 12-20 ning see on mõeldud korraga kasutamiseks kuuele inimesele. Esmaspäeval ja kolmapäeval on naistesaun, teisipäeval ja neljapäeval meestesaun.

Saunapilet maksab tavakülastajale 25 krooni, pensionäridele, invaliididele ja lastele vanuses 7-14 eluaastat aga ainult 10 krooni. Alla 7-aastased lapsed pääsevad koos vanemaga sauna tasuta.

Pealinnas on Tallinna ja Harjumaa tervisekaitsetalituse andmetel veel viis üldkasutatavat sauna - kesklinnas asuvad Tartu maantee ja Raua tänava saun, Kivimäe saun Nõmmel, Kalma saun Kalamajas ja Katusepapi saun Lasnamäel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing