Isamaaliit näeb vaeva Mõisa asemele uue linnapea leidmisega

29. mai 2001, 08:19

Enne neljapäevast umbusaldushääletust linnapea Jüri Mõisa vastu otsib Isamaaliit aktiivselt uut linnapead, kuid ühtegi tõsiseltvõetavat kandidaati pole seni leitud, kirjutab Eesti Päevaleht.

Isamaaliidu uute linnapeakandidaatidena on kaalutud erakonna juhatusse kuuluvaid riigikogu liikmeid Andres Herkelit ja Aimar Altosaart ning abilinnapeana töötavat Heiki Kivimaad.

Anonüümseks jääva Isamaaliidu poliitiku sõnul kõlas Aimar Altosaare nimi võimaliku linnapeakandidaadina juba Isamaaliidu suurkogul, kus otsustati, et Mõis peab siiski jätkama.

Riigikogu ja Tallinna volikogu liikme Aimar Altosaare sõnul pole talle praegu konkreetset pakkumist tehtud ning ta ei ole ka oma nõusolekut andnud. ?Enese saamist linnapeaks ei pea ma kõige realistlikumaks mõtteks, kuid poliitikuna on minu kohus minna sinna, kuhu erakond mind suunab,? ütles Altosaar. ?Selge on see, et Mõis on juhina head tööd teinud, kuid ei saa sama linnapeaga jätkata.?

Ühe Isamaaliidu Tallinna piirkonna juhatuse liikme sõnul on aga vähe lootust, et need kaks kandidaati volikogus enamiku heakskiidu leiavad. ?Otsida tuleb väga põhjalikult ja iga päev toob uusi nimesid,? märkis ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing