ETV ütleb täna Eurovisioonile jah-sõna

29. mai 2001, 08:18

ETV teatab täna ametlikult, et on valmis korraldama aasta pärast Tallinnas Eurovisiooni lauluvõistlust, kirjutab Postimees.

ETV saadab Euroopa Ringhäälingute Liidule (EBU) kirja, milles kinnitab, et korraldab võistluse ning on valmis alustama läbirääkimisi EBU esindajatega.

?See kiri on sisuliselt vaid jaa-sõna andmine,? ütles ETV programmijuht Ilmar Raag. ?Tõendame oma valmisolekut, kuid ei räägi veel detailidest, nagu näiteks võistluse koht ja maksumus.?

Raagi kinnitusel võinuks kinnituse ka eile ära saata, kuid ETV juhtkond tahtis oodata ära valitsuse tänase istungi, et lisada kirjale ka valitsuse heakskiit.

Paar nädalat tagasi ETV juhtkonna ja valitsuse vahel alanud rahasõda on tänaseks pälvinud ka välisajakirjanduse tähelepanu. Mitu Euroopa ajalehte on avaldanud kahtlust, kas Eesti ikka suudab lauluvõistlusega toime tulla.

?Oleme andnud intervjuu BBC-le, kus tõendasime veel kord, et Eesti on valmis lauluvõistlust korraldama,? kinnitas Raag eile. ?Et rahandusministeerium ja ringhäälingunõukogu on valmis kaasa aitama, ei näe ma põhjust, miks välisajakirjandus meid uskuma ei peaks.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing