Asmer: bürokraatia ei tohi segada inimeste liikumist

11. juuni 2001, 17:10

Regionaalminister Toivo Asmer ütles Setomaa asjatundjate komisjoni nõupidamisel, et kui riik on välja võidelnud õiguse väljastada tasuta viisasid piiriäärsetele elanikele, ei tohi takistuseks saada bürokraatia aeglus, teatas ministri büroo.

Istungi põhiküsimuseks oli tasuta viisade väljastamine piiriäärsetele elanikele Eesti-Vene piiri ületamiseks, millega tegelevad Siseministeerium ja Välisministeerium. Kuulati ära Võru maavalitsuse esindaja seisukoht, kes kinnitas, et valmisolek võtta tööle Võru maavalitsusse viisakoordinaator on olemas, juhul kui leiduvad selleks vajalikud rahalised vahendid. Viisakoordinaator lahendaks senised organisatsioonilised probleemid viisade väljastamisega.

Arutluse all olid veel Setomaa regionaalprogrammi selle aasta projektid ja nende rahastamine, samuti regionaalprogrammide rahastamine 2002 aasta riigieelarvest.

Setomaa asjatundjate komisjoni istungist võtsid osa Riigikogu liikmed, Põlva ja Võru maavalitsuste töötajad ning kohalike omavalitsuste juhid Setomaalt. Komisjoni istungi tööd juhatas komisjoni esimees regionaalminister Toivo Asmer.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing