30,7 miljonit institutsionaalsele suutlikkusele

12. juuni 2001, 11:14

Homme kirjutatakse Euroopa Komisjoni Delegatsioonis alla Phare Consensus III projekti lepingule, mille raames jagatakse üle 30 miljoni krooni sotsiaalelu edendamiseks.

Projekti ?Toetus institutsionaalsele arengule sotsiaalvaldkonna AcquisŽ rakendamiseks? eelarve on 1,97 miljonit EURi (30,7 miljonit krooni) ning selle eesmärk on toetada sotsiaal-, töö- ja rahvatervise valdkonna institutsionaalse suutlikkuse edendamist. Projekti on heaks kiitnud Euroopa Komisjon, selle kestvuseks on 18 kuud.

Projekt koosneb viiest alaprojektist: Euroopa Sotsiaalfondiga ühinemise administratiivse protseduuri ja tegevuskavade ettevalmistamine, tööinspektsiooni teavitussüsteemi välja arendamine, programmi ja juhtnööride väljatöötamine suitsetamise vähendamiseks kooliõpilaste hulgas, sotsiaalkindlustuse koordinatsioonisüsteemi väljatöötamine ning naistele ja meestele võrdsete võimaluste printsiibi rakendamine.

Lepingu kohaselt alustavad tööd ka neli Taani liitumiseelset nõunikku sotsiaalministeeriumi tööturu osakonnas, tööinspektsioonis, tervisekasvatuse keskuses ja sotsiaalkindlustusametis.

Viienda alaprojekti raames jälgitakse naistele ja meestele võrdsete võimaluste printsiibi rakendamist kõikide alaprojektide lõikes ja viiakse läbi sellealast koolitust.

Lepingu allkirjastavad Sotsiaalministeeriumi kantsler Hannes Danilov, Euroopa Komisjoni Delegatsiooni juht Johan Kjaer ja projektijuht Peter Warming.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing