Kreitzberg laseb endast portree maalida

12. juuni 2001, 08:08

Kunstnik Aapo Pukk valmistab valimiskampaania käigus presidendikandidaat Peeter Kreitzbergist portree, mis on osa Kreitzbergist vändatavast filmist.

Peeter Kreitzbergi presidendikampaania juhi, Keskerakonna majandusdirektori Elmar Geine sõnul korraldab valimiskampaaniat kogu erakonna büroo, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Osaliselt on hõivatud Kreitzbergi büroo ja ka riigikogu keskfraktsioon,? lausus ta.

Tema sõnul on aktiivselt korraldustööga seotud riigikogu liikmed Sven Mikser, Toomas Varek, Liina Tõnisson, Värner Lootsmann ja Harri Õunapuu.

Kreitzbergi sõnul on ta oma meeskonnaga rahul. ?Päris head, kuigi palju neid ei ole ? nii kümmekond inimest, kellest neli-viis on aktiivsemalt seotud.? Meeskonna keskmiseks vanuseks pakkus ta 45?50 aastat.

Kreitzbergi sõnul teeb Keskerakond kampaania ajal küll koostööd reklaamifirmaga Idea, kuid suhtekorraldajat nagu Peeter Tulvistel neil pole. ?Kui oleks võimalust, siis kasutaks,? nentis Kreitzberg, lisades, et kampaaniaks kavatseks ta kulutada 300 000 krooni.

Kreitzbergi toetaja, kunstnik Aapo Pukk ütles, et otseselt ta kampaaniast osa ei võta. ?Vaid nii palju, et tema portree valmimine on osa erakanalile tehtud filmist,? lausus Pukk.

Kreitzbergi toetab ka Vanemuise näitleja Lembit Eelmäe. Küsimusele, miks just Keskerakond ja Kreitzberg, vastas Eelmäe, et nad olid esimesed, kes kutsusid. ?Ise poleks läinud, kui poleks palutud,? märkis näitleja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing