Haridusministeerium alustabki juulikuus Tartus tööd

14. juuni 2001, 08:13

Kuigi haridusministeeriumi tulevases hoones Tartus sagivad veel remondimehed ja akende taga kõrguvad tellingud, võivad ministeeriumiametnikud ehitajate kinnitusel juulis endises pangamajas tööd alustada, kirjutab Postimees.

?Kõik on läinud kavakohaselt ja 2. juulil vastavad siin majas juba haridusministeeriumi telefonid,? kinnitas haridusministeeriumi Tartu projekti materiaalsete vahendite töörühma juht Raivo Trummal.

Märtsis alanud remondi käigus on endine pangamaja täiesti uue näo saanud. Suurima muutuse on läbi teinud pööningukorrus, kus veel mõne kuu eest elasid tuvid, nüüd aga on ministeeriumi poliitika- ja järelevalveosakonna töötajate kabinetid.

Valguse saamiseks on rajatud rõdu ning karniiside vahele aknad. Muudel korrustel pole hoone välisilmes nii suuri muudatusi ette võetud.

Haridusminister Tõnis Lukase kabinet teisel korrusel on valmis, ainult parkett vajab puhastamist ja uksel puudub link.

Remont peab olema lõppenud 25. juuniks, seejärel on arvestatud nädal mööbli ja arvutite paigaldamiseks. 2. juulil, kui ministeeriumiametnikud esimest korda Tartus tööle tulevad, peaks nad eest leidma kastid isiklike asjadega, mis kolimisfirma on Tallinnast kohale toimetanud.

Trummali sõnul on kolimise suurim kuluartikkel kontorimööbli - 40 inimese töölaudade ja -toolide - Tallinnast Tartusse toimetamisele kuluv 60 000 krooni. Ligi 30 000 krooni kulub inventari ning 20 000 arvutite kolimisele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing