Riigikogu võttis öösel vastu käibemaksu- ja töötuskindlustuse seaduse

Inno Tähismaa 14. juuni 2001, 08:14

Riigikogu eile kell 14.00 alanud istung kestis hommikutundideni, kuna arutuse alla olnud eelnõusid ja otsuseid arutati mitmeid tunde.

Olulisemate seadustena võttis riigikogu täna öösel vastu käibemaksuseaduse ja töötuskindlustuse seaduse.

Riigikogu võttis eile öösel vastu uue relvaseaduse, riigivapiseaduse, kirikute ja koguduste seaduse, politseiteenistuse seaduse ning politseiseaduse muutmise seaduse. Samuti valitsuse ja Eesti Panga seaduse muutmise seaduse, käibemaksuseaduse, postiseaduse, töötuskindlustuse seaduse ning kutseoppeasutuse seaduse, haridusseaduse ja keeleseaduse muutmise seaduse.

Samuti võttis riigikogu vastu otsuse nõustuda Põhjamaade Investeerimispangalt 45 miljoni eurose laenu võtmisega riigimaanteede korrastamiseks ning nõustus riigigarantiiga 37 miljoni krooni suurusele Eesti Televisiooni laenule.

Riigikogu võttis vastu merepääste 1989. aasta rahvusvahelise konventsiooniga ühinemise seaduse, kinnitas Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni ILO konventsiooni lapsele sobimatu töö ja tegevuse viivitamatu keelustamise kohta ning toetas ka hariduses, teaduses ja muus kultuurivaldkonnas kasutatavate esemete sisseveo kokkuleppega ja selle protokolliga ühinemise seadust.

Enne öötunde võttis riigikogu vastu maksukorralduse seaduse täiendamise seaduse, otsuse eelnõu valitsusele volituste andmiseks Edelaraudtee toetamiseks reisijateveo korraldamisel ja nimetas Eesti Liikluskindlustuse Fondi nõukogusse kolm parlamendisaadikut.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing