Pohlak jahib staadioni kõrvalkrunte

14. juuni 2001, 08:07

Jalgpallistaadioni rajamine Lillekülla on tõstnud selle naabruses asuvate maatükkide hinna üle kümne miljoni krooni, huvi vabade kruntide vastu on tundnud ka FC Flora president Aivar Pohlak, kirjutab Eesti Päevaleht.

Advokaadibüroo Paul Varul advokaat Mikk Lõhmus ütles, et büroo müüb kahte Lilleküla jalgpallistaadioni kõrval asuvat krunti suurusega 24 363 ja 882 ruutmeetrit.

Lõhmus tunnistas, et huvi kinnistute vastu on elav ? maad on käinud kuulamas nii erainvestorid kui ka kinnisvarafirmad. Samuti on maa vastu huvi üles näidanud jalgpalliklubi FC Flora president Aivar Pohlak, kes pole kinnistute soolase hinna tõttu läbirääkimisteni aga jõudnud. Pohlakut ennast Eesti Päevalehel eilse päeva jooksul tabada ei õnnestunud.

Seda, kui suurt hinda nõuavad advokaadibüroo kliendid maa müümisel, ei soovinud Lõhmus öelda. ?Ütleme nii, et see summa ületab kümne miljoni krooni piiri,? märkis ta.

Eesti Päevalehe andmeil kuuluvad kaks eraldi seisvat maatükki viiele eraisikule. Maatükkide üks omanik Valentina Jakimova ei osanud öelda, kui palju ta nende müügi korral teenida võiks.

Tallinna abilinnapea Heiki Kivimaa kinnitas, et Asula tänava kinnistute omanikud on linna käest küll küsinud, kas pakutavate kinnistute vastu on linnal huvi, kuid konkreetset pakkumist pole siiski tehtud.

?Ma olen kuulnud, et maaomanikud küsivad selle maa eest jubedat hinda,? sõnas Kivimaa, ütlemata, millise hinnaga linnale maad pakuti. ?Seda küsige omanike käest,? lisas ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing