Eurolaul 2002 selgub Tallinnas 25. mail

19. juuni 2001, 08:17

Euroopa Ringhäälingute Liidu ja Eesti Televisiooni esindajad jõudsid kokkuleppele, et 47. Eurovisiooni lauluvõistlus on Tallinnas järgmise aasta 25. mail, kirjutab Postimees.

2002. aasta Eurovisiooni rahastamist ning tehnilist teostust puudutaval nõupidamisel leppisid lauluvõistluse korraldajad kokku üksnes võistluse kuupäevas.

ETV esindajate kinnitusel asuvad nad lähiajal läbirääkimisi pidama kahe sõelale jäänud võistluspaigaga, Saku Suurhalli ja Lilleküla staadioniga.

Eile külastas mõlemat kandidaatlava ka Euroopa Ringhäälingute Liidu delegatsioon, kelle liikmed aga lava valikusse ei sekku. EBU delegatsiooni juht Ruurd Bierman avaldas lootust, et võistluspaik selgub lähimate kuude jooksul.

?See tuleb kindlasti esitada suvekuude jooksul, sest sügisel peame hakkama juba lepinguid sõlmima,? märkis Bierman Postimehele.

Bierman avaldas heameelt Eesti Televisiooni seniste sammude üle ega arvanud hetkekski, et Eesti ei saa Eurovisiooni korraldamisega hakkama.

Eesti Televisiooni toodetud telesaade jõuab vähemalt 21 Euroopa riiki, kes kuuluvad ametlikult järgmise aasta võistlejate hulka. Samas on korralduskomitee teatanud, et osavõtvate maade hulk on praegu veel lahtine ning võib veel kasvada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing