Viljandi ärimehed unistavad järveäärsest spordihallist

20. juuni 2001, 09:05

Viljandi tenniseklubi ärimeestest liikmed tahavad järveäärsete tenniseväljakute kõrvale spordihalli ehitada, et taastada Viljandi kui omaaegse tenniselinna kuulsus, kirjutab Sakala.

Tennisevõistluste korraldaja Tiit Veiberi sõnul on neli Viljandi järve äärset väljakut väga heas korras, kuid nende juures pole tänapäevases mõttes arvestatavaid olmehooneid.

'Omal ajal EKE Tarena tuntud majake pole juba oma ruumilahenduselt otstarbekas ja on praegu väga halvas seisukorras,' rääkis Veiber.

Osaühingu Kerri juhataja Taavi Kerner leiab, et praeguse maja renoveerimiseks pole mõtet ühtki senti kulutada. 'Viljandisse peaks looma niisugused võimalused, et siin saaks aasta läbi korralikke tennisevõistlusi teha ja tennisekooli pidada,' lausus Kerner.

Veel mõtetes olev kompleks läheb tennist armastavate ärimeeste arvutuste järgi maksma umbes kolm miljonit krooni.

Kerneri sõnul võiksid spordihalli ehitusel kaasa lüüa kõik inimesed, kes tennist mängivad, seda õppida või oma lastele õpetada tahavad.

'Eelkõige võiks muidugi linn aidata, aga selle kõrvale võiks luua äriühingu, mille liikmeks saavad osamaksega astuda kõik tennise arendamisest huvitatud inimesed,' pakkus ärimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing