Elektriarved võib tellida U-Neti

25. juuni 2001, 10:44

Alates tänasest pakuvad Eesti Ühispank ja Eesti Energia koostöös Maksekeskusega klientidele võimalust tellida oma arved elektroonilisel kujul Ühispanga internetipanka U-Net.

Eesti Energia e-arvet saavad tellida Ühispanga eraklientidest U-Neti kasutajad. Valides U-Neti lepingute menüüst E-arve tellimise alt Eesti Energia nime, suunatakse klient tellimuse kinnituseks Maksekeskuse lehele.

Kui klient registreerub e-arve saajaks kuni jooksva kuu viimase päevani, saadetakse esimene e-arve talle järgmisel kuul. Kui klient soovib taas saada paberarveid, võib ta U-Netis e-arve teenusest loobuda ning alates järgmisest kuust saabuvad Eesti Energia arved paberil.

U-Netis on kliendil võimalik arvet vaadata, tasuda ja soovi korral välja printida. Kõik saabunud e-arved säilitatakse U-Netis e-arvete arhiivis 13 kuud.

E-arve tellimine on tasuta, selle maksmisel kehtivad Ühispanga hinnakirjajärgsed teenustasud. Siiani on e-arveid saanud kasutada Ühisliisingu, Ühispanga Elukindlustuse, EMT ja Radiolinja kliendid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing