Võhmasse luuakse 120 uut töökohta

28. juuni 2001, 13:11

Täna kohtus regionaalminister Toivo Asmer ASi Wendre juhtkonnaga, et arutada Võhmasse loodavat tekstiilitööstust, mis looks asulasse kuni 120 uut töökohta.

<pilt#ToivoAsmer.jpg#Regionaalminister Toivo Asmer#150#240#0> Asmer märkis kohtumisel, et kuna Võhma on eelisarendatav monofunktsionaalne asula, siis riik loodetavasti toetab Wendre projekti, mis looks palju uusi töökohti raskes piirkonnas, ütles ministri abi Piret Nigul.

'Antud piirkonnas on võimalik saada riigipoolset abi mitmest programmist Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest. Olen ise hästi tuttav selle projektiga, millega on Võhmas tutvumas käinud ka majandusminister ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse juhtkond. Minu arvates on tegemist tõsise ettevõtmisega ,' lisas Toivo Asmer.

Tekstiilitööstus AS Wendre ehitab sügiseks Võhmasse kuue miljoni kroonise maksumusega tootmishoone, kus kahe aasta jooksul saab tööd 60 kuni 120 inimest.

Probleemid Võhma linnas tekkisid aastal 1996, kui linna suurim tööandja Võhma lihakombinaat pankrotistus. Toona jäi tööta ligi 400 inimest ehk kolmandik Võhma elanikest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing