Tele2: Eesti Telefoni uus sooduspakett pole nii soodus

29. juuni 2001, 09:54

Eile teatas Eesti Telefoni uue boonuspaketi turule toomisest, Tele2 leiab, et tegemist on järjekordse Eesti Telefoni poolse sammuga tekitada turul segadust, ütles Tele2 Eesti tegevdirektor Üllar Jaaksoo.

?Oma boonuspaketi reklaamimisel kasutatakse ahvatlevaid protsente kuid
lähemal analüüsimisel kahjuks selgub, et sooduspakett pole nii soodus,? rääkis Jaaksoo.

?Näiteks, kui Tele2 kohaliku kõne minutihind on normaalajal 31 senti ja ET Plusspaketiga 20 senti, siis esmapilgul tundub asi kalduvat ET kasuks. Kuid mõni arvutus: sooduspaketile lisandub kuutasu 280 krooni. Selleks, et pakett tasuvaks muutuks, peab telefoniga rääkima vähemalt 1864 minutit kuus, mis on 60 minutit iga päev. Selliseid kliente, kes nii palju räägivad, on vähe. Paraku jääb kliendile meelde esitatud soodusprotsent ja lõppkokkuvõttes võib teenus minna endisest veel kallimaks,? sõnas Jaaksoo.

1. juulist pakutava <i><b>et</i></b> Plusspaketi kuutasu on 280 krooni. <i><b>et</i></b> Plusspaketi kasutajad saavad helistada nii Eesti Telefoni võrku kui ka teistesse Eesti fiksvõrkudesse normaalajal hinnaga 20 senti minut, soodusajal 15 senti minut ja öösel 10 senti minut, samad minutihinnad kehtivad ka interneti sissehelistamiskeskuste kasutamisel

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing