10 ettevõtet asutasid Vaata Maailma sihtasutuse

06. juuli 2001, 15:17

Täna kell 14.00 allkirjastasid Hansapanga, Eesti Telefoni, EMT, Eesti Ühispanga, IBMi, Oracle, Microlinki, Starmani, IT Grupi ja BCSi esindajad Vaata Maailma sihtasutuse asutamisdokumendid ning asutajate vahelise koostöölepingu, teatas Hansapank.

'Enam kui 250 miljoni krooni suuruse investeeringu juhtimine eeldab head tegevuste koordineerimist, et seatud eesmärk realiseeruks. Sihtasutuse loomine sedavõrd suure projekti puhul oli möödapääsmatu, et efektiivselt tegutseda,' ütles projekti Vaata Maailma juht Alar Ehandi.

Infoühiskonna loomine ei ole kindlasti vaid kümne asutajaliikme ülesanne, ootame ka teistelt ettevõtetelt aktiivsust missiooniga liitumisel, lisas Ehandi.

Vaata Maailma sihtasutuse nõukogu on üheksa liikmeline, kuhu kuuluvad: Allan Martinson Microlinkist, Ants Sild BCSst, Ants Urvak Oracle"st, Jaan Tamm Ühispangast, Tiit Tammiste EMTst, Peeter Kern Starmanist, Raul Parusk Hansapangast, Valdo Kalm Eesti Telefonist ja Valdo Randpere IBMst. Sihtasutuse nõukogu esimees on Tiit Tammiste. Sihtasutuse juhataja on Alar Ehandi.

Vaata Maailma on Eesti ettevõtete ja riigi koostöös sündinud suurprojekt, mille eesmärgiks on suurendada oluliselt internetikasutajate arvu ning tõsta sellega Eesti elanike elukvaliteeti ja riigi konkurentsivõimet Euroopas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing