Internetitelefon Netifon võtab kasutusele e-konto

11. juuli 2001, 15:11

Tänasest võtab internetitelefon Netifon Atlase Teenustekaardi kõrval kasutusele internetipõhise makseviisi e-konto, mis lihtsustab internetitelefoni teenuste kasutamist ja nende eest tasumist, kirjutab EPL online.

E-konto abil on võimalik hakata Netifoni kasutama arvuti tagant tõusmata, st erinevalt Atlase Teenustekaardist ei ole e-konto puhul vaja sõlmida kirjalikku lepingut teeninduskeskuses. Netifoni veebilehel on võimalik luua omale e-konto, kanda sellele raha Hansa- või Ühispanga internetipanga vahendusel ja kasutada selle raha eest hiljem Netifoni teenuseid.

Eesti Telefoni teenistuse juhataja Tarmo Reinebergi sõnul on e-konto võimaluseks eelkõige neile, kes pidasid liiga tülikaks Atlase Teenustekaardi lepingu sõlmimist ning koodikaardi kasutamist helistamise alustamiseks. 'Eriti oluline on e-konto kasutuselevõtt välismaal viibijatele, kellel seni puudus võimalus ilma koduste abita teenust kasutada,' märkis Reineberg.

E-konto loomine on tasuta. Lisaks antakse igale uuele kasutajale 3 krooni, et tutvuda Netifoni võimalustega enne 'päris' raha laadimist kontole.

Netifoni leiab internetist Hot kommunikatsioonikeskusest aadressil www.hot.ee . Juuni lõpuks oli Netifonil üle 600 registreerunud kliendi. Suveperioodil pakub Netifon eriti soodsat helistamisvõimalust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing