Tõnis Palts: Peterburil suur potentsiaal turismipartnerina

18. juuli 2001, 12:34

Tallinna linnapea Tõnis Paltsi ja Venemaa suursaadiku Konstantin Provalovi eilsel kohtumisel nimetas Palts Tallinna prioriteetidena koostöö arendamist Peterburi, Helsingi, Riia ja Stockholmiga, kirjutab Raepress.

Peterburil on Paltsi sõnul suur potentsiaal olla Tallinna koostööpartneriks turismi valdkonnas. Kruiisilaevade paketid võiks sisaldada näiteks kolmikreisi Tallinn - Peterburi - Helsingi. Linnapea näitas üles Tallinna valmidust sellesse projekti ka investeerida.

Venemaa suursaadiku arvates võiks Tallinna vene turistidele rohkem reklaamida. Ühe võimaliku turismimarsruudina pakkus Provalov välja Tallinn - Tartu - Pihkva.

Konstantin Provalov küsis linnapealt Pirita memoriaali seisukorra kohta ning mainis, et Vene saatkond oleks valmis pakkuma abi selle korrashoidmisel.

Suursaadik informeeris ka Tõnis Paltsi sellest, et Vene Duumas oli hiljuti tõstatatud küsimus, miks kuskil Moskva rajoonis ei ole Eesti kultuurikeskust. Sellise keskuse loojatena nägi Provalov eelkõige tulunduslikku erasektorit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing