Narva võimud palusid linnaelanikelt abi

24. juuli 2001, 09:24

Narva võimud avasid arvelduskonto, kuhu saab teha annetusi tormi tagajärgede likvideerimiseks ja pöördusid abipalvega linna üldsuse poole, kirjutab Põhjarannik.

Ühispanga arvelduskontole 10220019073018 saavad kõik soovijad teha annetusi tormi tagajärgede likvideerimiseks. Linnavõimud panevad suuri lootusi kohalikele ärimeestele ja seepärast kavatsetakse pöörduda abipalvega linnapea juures tegutseva ettevõtjate ümarlaua poole.

?See ei pruugi olla finantsabi, võib eraldada ka tööde tegemiseks vajalikke mehhanisme,? selgitas Narva linnapea Imre Liiv. ?Peale tänavatele tekkinud takistuste ja rikutud katuste on veel üks väga tõsine probleem. Vajaka on ligi 80 postivahet tänavavalgustust, ees on aga sügis ja meil on vaja see kiiresti taastada. Peaaegu kogu reservfond on ära kasutatud, seepärast on kogu lootus annetustel.?

Narva linnapea teatas, et linnas on loodud kriisikomisjon, kes lahendab edaspidi loodusõnnetuste ja nende tagajärgede likvideerimise küsimusi.

Viimaste arvestuste kohaselt on linnale tekitatud ligi 2,8 miljoni krooni suurune kahju. Seda ilma erasektorita, sest praeguseks pole sealt ühtki avaldust saadud. Valitsuse arvamusega nõustunud linnapea arvates peavad eraomanikud ise oma vara säilimise eest hoolt kandma ja selle kindlustama.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing