Lauri Laubre: Padaril polnud parimad nõustajad

30. juuli 2001, 16:07

Vahetult peale Eurovisiooni võitu pakuti ?Universali? poolt eurolaulu meeskonnale lepingut, mille kohaselt oleks toimunud Padari-Bentoni duo ühisplaadi üllitamine, leping jäi aga katki.

'Padar ja EAA ei kirjutanud alla. Ilmselt ei olnud Padaril kõige paremad nõustajad ning teda ei viidud kurssi lepingu üksikasjadega? sõnas Lauri Laubre täna Dave Bentoni plaadilepingu sõlmimisele pühendatud pressikonverentsil.

Võidulaulu ?Everybody? muusika autor ning autoriõiguste omanik Ivar Must süüdistas lepingu katkijäämises otseselt Records 2000 esindajat Peeter Kaljustet ning EAAd.

Kommenteerides meedias laialdast kajastamist leidnud Dave Bentoni ja Tanel Padari jahtunud suhete üksikasju, ütles Dave Benton, et tegemist ei ole tüliga ega ka Padari ja Bentoni lahkuminekuga, sest ei saa lahutada midagi, mis pole kunagi koos olnudki.

?Tahan siin ja praegu teha konkreetse lõpu avalikkuses toimunud spekulatsioonidele. Inimesed arvasid ekslikult, et me oleme Taneliga üks esineja. Tegelikult oleme me aga kaks erinevat artisti, kes kutsuti Eurovisiooni ajaks tegema ühist projekti? teatas Dave Benton.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing