Estraveli juuni käive rekordiline

31. juuli 2001, 13:32

AS Estraveli reisiteenuste müügikäive Eestis oli esimesel poolaastal 241 miljonit krooni, mis eelmise aasta sama perioodiga võrreldes on 23% rohkem. Sealjuures juuni tõi kaasa uue absoluutse kuurekordi 51 miljonit krooni, teatas ettevõte.

Enamuse Estraveli müügist moodustas traditsiooniliselt rahvusvaheliste lennupiletite üksikmüük (61%) ja teisel kohal oli hotellimajutus (18%). Kolmandale kohale on üllatuslikult tõusnud pakettreisid (9%), mis eelnevatel aastatel on olnud alles neljandal kohal, peale laevapileteid. Pakettreiside tootegrupp sisaldab kataloogi-puhkusereise, mille tarbijateks on valdavalt eraisikud.

'Estraveli kinnitamata poolaastakasum on 4 miljonit krooni. Kogu aasta kasumiks planeerime 7 miljonit krooni, mis on veidi vähem kui eelmisel aastal,' sõnas Estravel AS juhatuse esimees Aivo Takis.

Estravel on Eesti ja Baltimaade suurim reisibüroo ja American Express Company frantsiisipartner Eestis ja Leedus. Firma on asutatud 1988. aastal ja kuulub 72% ulatuses väliskapitalile.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing