Bermuda Management laseb Pärnu Vallikäärul laguneda

31. juuli 2001, 09:37

Pärnu Vallikääru rentiv OÜ Bermuda Management ei suuda üle Eesti tuntud kontserdipaika puhtana hoida ja laseb lavakonstruktsioonidel laguneda, kirjutab Pärnu Postimees.

Linnavalitsus on andnud Vallikääru rendile 15 aastaks. Bermuda viimane päev vabaõhulava peremehena kukub 2009. aasta 1. aprillil.

Rüütli tänava alguses asuva suure välilava kohal katust hoidvate konstruktsioonide vaid kruntvärviga kaetud torud on roostest pruunilaigulised. Samuti vedeles eile pinkide ümber prügi ja puudusid prügikastid. Vallikääru kaldaid pole ammu niidetud.

Pärnu linnavalitsuse heakorraspetsialist Aimar Niin kinnitas, et lähipäevadel tehakse firmale taas ettekirjutus. ?Rentnikele peab aeg-ajalt meelde tuletama, et nad oma platsi ilusti korras hoiaksid,? ütles Niin.

Niin ütles, et Bermuda Managemendiga sõlmitud lepingus on punkt, mis kohustab firmat Vallikääru korras hoidma. ?Kui ta kokkuleppest kinni ei pea, tuleb linnal Bermudaga suhted lõpetada ja leping katkestada,? lausus Niin.

Bermuda Managemendi juhataja Igor Tri?kin arvas, et nii lihtsalt need asjad ei käi. ?Esiteks ei saa linn meiega lepingut üleöö lõpetada. Teiseks on lavakonstruktsioonide värvimise nõue absurdne, sest nõuab väga suurt investeeringut,? lausus Tri?kin.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing