Narkopolitsei vahistas Tallinnas meelemürki müüva grupi

09. august 2001, 13:51

Tallinna politseiprefektuuri narkokuritegude talitus pidas kinni isikute grupi, keda kahtlustatakse narkokaubanduse organiseerimises ja narkootilise aine müügis, kirjutab Postimees online.

Eile vahistasid narkopolitseinikud kaks jõuku kuuluvat diilerit ja kinnipeetute Tallinnas heroiinimüüki organiseerinud grupi liidri. Kinnipeetuteks osutusid narkootilise aine müüjad valgalane Aleksander, kes on ka ise sageli heroiini tarvitanud, ja samuti valgalane Maksim.

Mullu oktoobris alanud operatsiooni käigus tabasid narkopolitseinikud Lasnamäel tingimisi karistust kandnud 24aastase valgalase Denissi, kellel oli kaasas ligi 30 müügidoosi heroiini. Ka mehe üürikorteri läbiotsimisel leidsid politseinikud suures koguses heroiini ning mitmeid esemeid, mis viitasid pikaajalisele narkootilise aine müügile.

Alustatud kriminaalmenetluse käigus selgus, et Deniss kuulub Valgast pärit kuritegelikku grupeeringusse, mille liikmed organiseerisid Lasnamäel heroiinimüüki.

Samast diilerite grupist on politseinikud sel aastal Lasnamäel vahistanud 25aastane varem karistatud Viktori, tema venna Juri ja Aleksanderi.

Alates eelmise aasta suvest Tallinnas Valgas pärit diilerite tööd organiseerinud Valentini on varem karistatud röövimise eest. Tema üürikorteri läbiotsimisel leiti hulgaliselt nii fooliumisse pakendatud kui ka pakendamiseks valmis pandud heledat pulbrilist ainet, mis kiirtesti tulemusena osutus heroiiniks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing