Laikjõe firma on bussifirmade krooniline võlglane

Inno Tähismaa 22. august 2001, 11:17

AS Pro Kapital Grupi firmasse AS Domina World Travel tööle läinud Marina Laikjõe firma OÜ Daam Koolitus on bussifirmade krooniline võlglane.

?Daam Reisid on Eesti turismi suur häbiplekk,? kommenteeris Laikjõe reisifirma tegevust Tartu bussijuht Ilmar Luigaste. ?Ta kisub pidevalt Eesti mainet alla.?

Luigaste sõnul on Daam Koolituse juures tegutsev Daam Reisid võlgu paljudele bussifirmadele Tartus, kus Daam tegutses kuni möödunud aastani. Sealt alates kolis firma Tallinna.

Bussifirma Euroreisid juhataja Uno Kübar ütles, et Laikjõe kasutas skeemi, kus lubati bussifirmale kas reisi või siis reisi eest maksta, aga lubadused jäid täitmata. Hiljem süüdistas ta kõiges oma firma töötajaid, kes olevat lepingut rikkunud.

Kübar on 12 000 krooni suuruse nõude Laikjõe firma vastu esitanud kohtusse, istung toimub septembris. Nõue tekkis maksmata kahjutasust ära jäänud reisi eest. Võlg on üleval möödunud aasta maikuust.

Kübar ütles, et laikjõe pidi Tartust lahkumine, sest tal polnud seal enam turgu. Ükski bussijuht polnud tema sõite enam nõus sõitma, sest olid lollitamisest tüdinud. Samuti ei leidnud Daami reisid enam reisijatest huvilisi, mistõttu jäid reisid ridamisi ära.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing