Favora kaotab BMW Lõuna-Eesti diileri õigused

23. august 2001, 12:37

Pärast United Motorsi autosalongi avamist Tartus augusti lõpus katkeb diilerleping meie senise Lõuna-Eesti ametliku esindajaga ASiga Favora Autokeskus, ütles BMW, Roveri ja Land Roveri autode ametliku maaletooja, ASi United Motors juhataja Kalju Karilaid.

?Favoraga oli algusest peale kokku lepitud, et kui avame Tartus esinduse, lõpeb nende diilerleping,? eitas Karilaid suhete jahenemist Favora Autokeskuse omaniku Aivo Pärnaga. ?Favoraga koostöö jätkub selles plaanis, et meie oma Tartu autokeskuse üks võimalikke asukohti saab olema seotud Favoraga.?

United Motorsi autosalong, hooldekeskus ja varuosade müük alustab augusti lõpus tööd autotarvikute hulgimüüja ASi Salome Tartu vastvalminud autokeskuses leivakombinaadi kõrval rendipinnal.

?Rendipind on vahevariant paariks aastaks,? kinnitas Karilaid. ?Kuni ehitame Tartusse oma keskuse.?

Favora Autokeskus sai BMW, Roveri ja Land Roveri Lõuna-Eesti diileri ametlikud õigused eelmise aasta märtsis. Karilaidi andmeil on Tartus seni müüdud 15 uut autot.

?Loodame, et oma esinduse avamine suurendab müüki vähemalt kaks korda,? sõnas Karilaid. ?Oluline on autode eksponeerimine salongis.?

Eelmise aasta juuni algul avas United Motors uue, 40 miljonit krooni maksva
autokeskuse Tallinnas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing