Padrik: Tamjärve-kooli ostuidee hea, kuid veel piisavalt läbi arutamata

24. august 2001, 13:26

Tallinna volikogu Isamaaliidu fraktsiooni liikme Jaana Padriku hinnangul on erakonnakaaslasest abilinnapea Liisa Pakosta kava osta Hannes Tamjärvelt linnale koolimaja hea idee, kuid liigselt kiirustades välja käidud.

Padrik lausus, et abilinnapea pole erakonnakaaslastega koolimaja ostuideed veel põhjalikult arutatud. 'Ühtset pilti asjast veel pole,' tõdes Padrik. 'Siin on meil oma erakonnasisest koostöö korraldamatust mõlemal suunal.'

Padriku sõnul oleks võinud Pakosta rohkem mõelda, millal ostukava teatavaks teha, mitte emotsionaalselt linnarahvast ja erakonda ehmatada.

Isamaaliidu Tallinna piirkonna juhatus arutab Tamjärve-kooli ostumõtet esmaspäeval, Tallinna koalitsiooninõukogus lükkus vastav arutelu tänaselt edasi järgmisele reedele, sest Pakosta viibib välislähetuses.

Samas ütles Padrik, et kui kõik läheks nii nagu Pakosta seda on kavandanud, siis on tegemist hea ideega - ehk siis Tamjärv ehitaks Rocca al Mare kooli müügist saadud rahaga Piritale uue kooli ning erakoolis jääks alles tasuta õppekohad. 'Alles peab jääma tasuta õppimisvõimalus piirkonna lastele,' märkis ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing